VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Xhanfize Keko

Më 2 shtator 1958 lindi Teodor Keko, shkrimtar, gazetar dhe politikan shqiptar

By | September 1, 2019

Shanaj: publiku, gjykatësi më i mirë për vlerat e filmave

By | June 1, 2018