VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vladimir Petkovic

Vladimir Petkovic shpall 23 lojtarët e përfaqësueses së re zvicerane

By | August 31, 2018

Petkoviçi e largon nga përfaqësuesja zvicerane, Behrami: Është një vendim tërësisht politik!

By | August 7, 2018

Sot Zvicër-Suedi, Granit Xhaka nuk u druhet provokimeve: Janë pjesë e lojës

By | July 3, 2018

Zvicra publikon listën përfundimtare, 4 shqiptarë të përfshirë

By | June 4, 2018

Zvicra në Greqi pa Shaqirin por me Behramin

By | March 17, 2018

Zvicra nuk fton Ajetin, kthen në shtëpi Hadërgjonajn që “dogji” dy ditë më parë

By | June 3, 2017

Zvicra: një skuadër, 12 kombe – Nga Thomas Stephens, swissinfo.ch

By | June 11, 2016

Intervista- Petkoviç: Trajneri i Zvicrës për Shqipërinë, De Biasin dhe për duelin “vëllazëror”

By | May 24, 2016

Trajneri i Zviceranëve: ‘Me Shqipërinë do të jetë një mini-derby, do të përballen vëllezërit Xhaka’

By | December 12, 2015