VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tifozët kuqezinj

Skandal i Turqisë! U heq tifozëve flamujt kombëtarë dhe përgjysmon numrin e biletave

By | October 10, 2019

Shqipëri – Katar: 3 – 1, Sadiku thellon shifrat me një supergol

By | May 29, 2016

Kombëtarja arrin në orën 13:00 në Rinas – mijëra kuqezinj e presin

By | October 12, 2015