VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Feta

Lakër e pjekur me vaj ulliri dhe lëng limoni – Shije e përkryer

By | November 11, 2019

Tavë me makarona dhe kungulleshka në furrë

By | August 18, 2018

Kos me fiq, mjaltë dhe arra – Ëmbëlsi e përkryer

By | August 3, 2018

Ëmbëlsira unike me xhenxhefil – Shije mahnitëse

By | June 18, 2018

Patate të pjekura me lëng limoni dhe hudhra

By | June 11, 2018

Tavë tradicionale me kunguj

By | June 3, 2018

Roleja me gjoks pule

By | February 25, 2018

Musaka me patëllxhana

By | February 2, 2018