VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sulejman GASHI

GAZETARI SULEJMAN GASHI, PAS ARRESTIT KARDIAK NE UTAH, ARRITI NE NJU XHERSI

By | April 13, 2016

Për gazetarin Sulejman Gashi, njeriu që dha lajme për 2 dekada dhe që sot u bë vetë lajm Nga Sinan KAMBERAJ

By | March 25, 2016