VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: sportistët

Zbulohet raporti sekret- Si u dënuan sportistët Njazi Lleshi, Dodan Përmeti dhe Spiro Gjika

By | September 24, 2019

Serena Williams, sportistja më e paguar në botë

By | August 7, 2019

Atletët e të dy Koreve nën një flamur të vetëm në hapjen e Olimpiadës

By | January 17, 2018

Enver Petrovci intervistë për gazetën ultranacionaliste serbe: Për Qeverinë e Kosovës unë jam spiun serb

By | December 4, 2017

Majlinda Kelmendi e Nora Gjakova kontratë me klubin e xhudos të Galatasarayit

By | July 11, 2016

Skandali më i madh financiar: ja ku e fshehin politikanët, njerëzit e krimit, sportistët, aktorët dhe miliarderët pasurinë e tyre

By | April 4, 2016