VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Galatasaray

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasarayit

By | January 12, 2018

Ibrahimoviçi pritet të debutojë në fanellën e Manchester Unitedit

By | July 30, 2016

Majlinda Kelmendi e Nora Gjakova kontratë me klubin e xhudos të Galatasarayit

By | July 11, 2016

Majlinda, Distria dhe Nora transferohen te Galatasaray

By | December 17, 2015

Gjiganti zviceran i ofron kontratë 10 vjeçare Blerim Xhemailit

By | July 16, 2015