VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SERENA WILLIAMS

Befasi në Australian Open, Williams mposhtet në xhiron e tretë

By | January 24, 2020

Federer, Nadal dhe Williams ndeshje bamirësie për viktimat e zjarreve në Australi

By | January 8, 2020

Andreescu mposht Serena Williamsin dhe fiton në US Open

By | September 8, 2019

Serena Williams anulon pjesëmarrjen në Cincinnati për lëndimin në shpinë

By | August 14, 2019

Serena Williams, sportistja më e paguar në botë

By | August 7, 2019

Simona Halep fiton për herë të parë në Wimbledon, mund Serena Williamsin

By | July 13, 2019

Serena Williams do të luajë finalen e saj të 11 në Wimbledon

By | July 12, 2019

Serena Williams gjobitet me 10 mijë dollarë në Wimbledon

By | July 9, 2019

Serena Williams rikthehet në Australian Open, synon barazimin e rekordit

By | December 5, 2018

Serena Williams pëson disfatën më të thellë në karrierë

By | August 1, 2018

Tenistja gjermane Angelique Kerber është mbretëresha e re e Wimbledonit

By | July 14, 2018

Wimbledon, Williams do të përballet me Kerber në finalen e femrave

By | July 12, 2018

Serena Williams tërhiqet nga turneu Madrid Open

By | May 3, 2018

Tenisi “pushton” botën, Federer dhe Serena Williams shpallen “Sportistët e Vitit”

By | February 28, 2018

Serena Williams: “Rrezikova të vdisja pas lindjes”

By | February 22, 2018

Serena Williams ka thënë ‘Po’, tenistja e famshme martohet me Alexis Ohania

By | November 19, 2017

Ylli i tenisit Serena Williams pret fëmijën e parë

By | April 20, 2017

Serena Williams në finale e mundi motrën e saj Venus

By | January 28, 2017

Motrat Williams në finale të Australian Open

By | January 26, 2017

Serena Williams: Nuk do të hesht për vrasjet e afro-amerikanëve

By | September 28, 2016

Serena Williams humb kryesimin në WTA

By | September 9, 2016

Olimpiadë: Disfatë shokuese e tenistes Serena Williams

By | August 10, 2016

Serena Williams e fiton Wimbledonin 2016

By | July 9, 2016

Forbes: Serena Williams sportistja me fitime më të mëdha në botë

By | June 7, 2016