VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shteti i Izraelit

Izraeli po përgatitet për ndonjë përshkallëzim të tensioneve SHBA-Iran

By | July 2, 2019

Thaçi dhe Haradinaj: Kosova është mirënjohëse për ndihmën e Izraelit

By | March 12, 2019

Në shpalimet historike shqiptarët dhe hebrejtë takohen në Çikago – Nga Skënder Karaçica

By | November 26, 2018

Kosova shënon 70-vjetorin e pavarësisë së Izraelit

By | May 14, 2018

Hebrejtë dhe shqiptarët në Çikago kremtojnë 70-vjetorin e pavarësisë së Izraelit – Nga Skënder Karaçica

By | April 29, 2018

Izraeli feston 70-vjetorin e themelimit

By | April 19, 2018