VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Michel Platini

Në vend të In memoriamit – Hisja ime e pikëllimit – nga Bajram Sefaj

By | June 21, 2020

Arrestohet Michel Platini

By | June 18, 2019

Aleksander Ceferin rizgjidhet president i UEFA-s

By | February 7, 2019

Platini pranon se është trukuar shorti për Botërorin Francë 1998

By | May 18, 2018

Pezullim 8-vjeçar për Sepp Blatterin dhe Michel Platininë

By | December 21, 2015

Gjykata refuzon apelin e Platinisë për heqjen e pezullimit

By | December 11, 2015

Platini: FIFA e ka humbur kredibilitetin e saj

By | November 21, 2015

Blatteri fajëson Platininë dhe SHBA-të

By | October 30, 2015

Platini: Kam pranuar para nga FIFA për punën që kam kryer

By | September 26, 2015

Platini – Finalet e Botërorëve të Futbollit të bëhen me 40 skuadra

By | August 3, 2015

FIFA – Kreu i Federatës Aziatike mbështet kandidimin e Platinisë për president

By | July 30, 2015

Michel Platini garon për president të FIFA-s

By | July 28, 2015