VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dëshmorët

KARSHILLËK (turq.) DËSHMORËSH EDHE NË VITIN 2019 – Nga SAIMIR LOLJA

By | November 14, 2019

VIDEO – Homazhe për dëshmorët edhe në Shkodër, por zv/kryeministrja Senida Mesi bën një gafë

By | May 5, 2018

Dëshmorët mes vlerësimit dhe mohimit – Nga Shaqir Vukaj*

By | May 5, 2016