VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: rumunët

Garë e re armatimeve në Ballkan, gazeta Gjermane: Ja ku renditet Shqipëria

By | July 31, 2019

Eurostat: Shqiptarët normën më të ulët të të mësuarit gjatë jetës

By | June 4, 2019

Shqiptarët thyejnë rekord në burgjet në Itali

By | January 1, 2018

Kanadaja heq vizat për Bullgarinë dhe Rumaninë

By | December 2, 2017

Kreshnik Spahiu: Populli shqiptar di të shohë vetëm telenovela të serialeve turke

By | February 14, 2017

Provokojnë rëndë rumunët, na etiketojnë si Shqipëria B!

By | June 16, 2016

Raporti italian mbi kriminalitetin, shqiptarët të tretët në listë

By | April 16, 2016