VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: barazim

Ndeshja Shqipëri-Andorra përfundon me barazim

By | November 15, 2019

Këndi i humorit: Prifti dhe kryeplaku i fshatit po pinin kafenë e mëngjesit sëbashku dhe po bisedonin

By | September 11, 2017

Tirana bie nga Superiorja për herë të parë, Vllaznia e ndal në barazim

By | May 27, 2017