VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rexhep Çeliku

Intervistë e rrallë e Rexhep Çelikut: Ansambli Kombëtar i Valleve po merr fund !

By | January 15, 2018

Ish-mexosoprano: Çelikun e ngritën nga shtrati i lëngimit për t’ja dhënë shpejt e shpejt titullin

By | January 15, 2018

Lamtumirë Rexhep Çeliku! Shqipëria dhe Kosova përcollën me flamur valltarin

By | January 14, 2018

Vallet e Rexhep Çelikut – Poezi nga Skënder Karaçica

By | January 14, 2018

Intervista – Lili Cingu: Ja amaneti i fundit që la para ikjes Rexhep Çeliku

By | January 13, 2018

NUk ka ngushëllim për jetën e shkuar dëm të legjendës të valles shqiptare Rexhep Çeliku ! Nga Elida Buçpapaj

By | January 12, 2018

Ndahet sonte nga nga jeta Rexhep ÇELIKU, solisti i parë i Asamblit të Këngëve dhe Valleve

By | January 12, 2018

Meta dekoron valltarët Liljana Cingu dhe Rexhep Çeliku me “Nderi i Kombit”

By | January 8, 2018