VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: profesor Sami Repishti

Zgjedhjet e 30-qershorit: Një poshtërsi për qeverinë shqiptare, një dështim për opozitën, një turp për ndërkombëtarët dhe një fatkeqësi për kombin shqiptar! Nga Frank Shkreli, ish-Drejtor i VOA-s për Euroazinë

By | July 4, 2019
Send this to a friend