VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nancy Reagan

Ja letra pikëlluese e princit Charles pas ndarjes me Dianën (dokument)

By | June 5, 2017

Ceremonia funebre për Nancy Reagan

By | March 11, 2016

ÇIFTI REAGAN DHE NËNË TEREZA – Nga Frank Shkreli

By | March 11, 2016

Aforizma nga Nancy Reagan: Jeta ime e vërtetë nisi kur u martova me burrin tim!

By | March 8, 2016

Ndërroi jetë ish-Zonja e Parë e Amerikës Nancy Reagan, gruaja e Presidentit Ronald Reagan

By | March 6, 2016