VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidente amerikane

Kombi amerikan në zi të mërkurën për ish presidentin George H.W. Bush

By | December 5, 2018

Hillary Clinton e pranoi disfatën dhe e uroi Trumpin për fitore

By | November 9, 2016

Clinton kërkon që Trumpi t’i zbulojë lidhjet me Rusinë

By | November 1, 2016

FBI po heton lidhur me përfshirjen e Rusisë në sulmet kibernetike

By | October 12, 2016

Clintoni i akuzon rusët për depërtim në sistemin e emailave

By | July 31, 2016