VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: plagjiaturë

“Kosova, nder dhe detyrë”, del logoja e 11-vjetorit të Pavarësisë

By | February 10, 2019

Pse qytetari dixhital i Ramës fa schifo – Nga Skënder Buçpapaj

By | July 14, 2017

Shakira sërish në gjykatë, akuza për plagjiaturë të këngës “La Bicicleta”

By | March 3, 2017

MOJ PIKË – Poemë nga Hamdi Meça

By | December 27, 2016

Gjykata: Inva Mula e pafajshme

By | July 2, 2016