VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjergj Xhuvani

U ndanë nga jeta njëri pas tjetrit, producentja nxjerr pamjet, kur Xhuvani dhe Baxhaku këndonin së bashku (video)

By | August 20, 2019

FOTO/ Me pranga në duar, Konstandin Xhuvani përcjell të atin për në banesën e fundit

By | August 20, 2019

Telefonata e fundit e Ndriçim Xhepës me Gjergj Xhuvanin: Nuk ka qenë i shtruar në spital

By | August 16, 2019

Ylljet Aliçka: Njohja ime me Xhuvanin kur xhironim “Parullat”

By | August 15, 2019

Shkrimtarja Natasha Lako rrëfen kinemanë me regjisorin Gjergj Xhuvani: Në vend të një liturgjie për humbjen e kineastit

By | August 15, 2019

“Do iki të bëj filmin”, si e “gënjeu” regjisori i ndjerë familjen, gunga në këmbë që e çoi drejt Italis

By | August 15, 2019

Ilir Kadia: Jo, Gjergj Xhuvani! Joooooo! Sa i vrazhdë fati me Xhuvanët!

By | August 14, 2019

Ermal Mulosmani: Tirana sot është më e varfër pa Gjergj Xhuvanin, jo vetëm kinemaja apo arti

By | August 14, 2019

Regjisori Gjergj Xhuvani, ja filmi që po xhironte në Itali ku dha dhe frymën fundit

By | August 14, 2019

Ndahet nga jeta regjisori i njohur shqiptar

By | August 14, 2019