VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: paradë ushtarake

Franca feston Ditën e Bastijës, paradë me temën e bashkëpunimit europian

By | July 14, 2019

Parada ushtarake e Serbisë në Nish, reagime nga SHBA dhe Kosova

By | May 11, 2019

Sulm gjatë një parade ushtarake në Iran

By | September 22, 2018

SHBA shtyn mbajtjen e paradës ushtarake deri më 2019

By | August 17, 2018

Xi Jinping në paradën ushtarake: Më shumë se kurrë na duhet një ushtri e fortë

By | July 30, 2017

Irak, me paradë ushtarake kremtohet çlirimi i Mosulit nga ISIS

By | July 15, 2017

Francë, arrestohet i riu i cili kishte planifikuar vrasjen e Macronit

By | July 3, 2017

Rusia shënon Ditën e Fitores, Putini dërgon porosi për perëndimin

By | May 9, 2017

‘Ushtarët sovjetikë’ marshuan në Sheshin e Kuq

By | November 7, 2015

Kroacia feston 20 vjetorin e fitores ndaj forcave serbe

By | August 4, 2015