VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: pabarazia

Zvicra ishte sot e veshur në purpur: Qindra mijë protestuan për të kërkuar “një shoqëri reale të bazuar në barazinë gjinore”

By | June 14, 2019

Populistët po rikthejnë tiraninë – Nga Joshua Kurlantzick, Washington Post

By | November 27, 2018

PARA SAMITIT TË G7 – HENDEKU I PASURISË DHE TEZAT E PAUL TUDOR JONES

By | June 6, 2015