VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lulzim Bash

“Zgjedhje të lira dhe drejtësi të pavarur”- Pse rezoluta e Partive Popullore Evropiane është më e “forta” për Shqipërinë

By | November 21, 2019

Basha: Europa na dëgjoi, koha për zgjidhje politike, largim i Ramës (video)

By | May 25, 2019

Bllokimi i Reformës në Drejtësi, Basha i jep ofertën e tij Ramës: Konsensusi kalon përmes këtyre 7 pikave

By | July 23, 2018

Bushati – Gjekmarkajt: 8 Dhjetori, lëvizje e dirigjuar nga Ramiz Alia e Sigurimi

By | December 9, 2016

Çahet PD, Selami kundër Bashës: Reforma në drejtësi të miratohet me referendum

By | June 27, 2016