VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vjedhjen e votave

“Zgjedhje të lira dhe drejtësi të pavarur”- Pse rezoluta e Partive Popullore Evropiane është më e “forta” për Shqipërinë

By | November 21, 2019

Basha zbardh dosjen ‘184’: Deputetë e ish-ministra të PS, të përgjuar në blerje votash

By | March 14, 2019