VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeprokuror

Ti kandidati për kryeprokuror, a shkon dot në Gjirin e Lalzit? Nga Përparim Kabo

By | October 31, 2019

Kryeprokurori i Gjykatës së Posaçme viziton Kosovën

By | October 30, 2018

Policia gjyqësore mësyn në PD, sekuestron video-përgjimin

By | October 10, 2018

Nga Adriatik Llalla, te Artan Broci: Ja pasuria e gjyqtarëve dhe prokurorëve që refuzoi Ambasada amerikane

By | February 4, 2017