VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kryeministri Sali Berisha

Berisha përgënjeshtron Pëllumbin për Triesten: Si u njoha me Nanon

By | June 15, 2016

Kryeministri Sali Berisha: Vehbi Skënderi personaliteti i shquar i letrave shqipe dhe mendimit intelektual shqiptar*

By | June 13, 2016

Opozita kërkon rrëzimin e qeverisë, protestuesit godasin ndërtesat qeveritare

By | December 8, 2015

Qeveria Berisha – sa pasurohet, sa shpasurohet pas rënies nga pushteti

By | November 8, 2015

Berisha: ‘Nuk ia kisha dëgjuar emrin Remzi Hoxhës, dosjen ia zhduku Fatos Klosi’

By | November 5, 2015

Berisha: 11 anëtarë të Qeverisë marrin shpërblime nga Greqia

By | October 25, 2015