VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kombëtarja shqiptare

Kombëtaret e femrave Shqipëri-Francë 0:6

By | November 28, 2015

Kombëtarja drejt Prishtinës – mesazh emocionues i Lenjanit nga autobusi

By | November 12, 2015

Erevan – Kombëtarja arrin qiellin e shtatë, Shqipëria në Euro 2016

By | October 11, 2015

Fitorja në Armeni iu vlen kuqezijve 2 milionë euro

By | October 11, 2015

Kombëtarja arrin në Erevan: Ja skema e nesërme

By | October 10, 2015

Kombëtarja drejt Armenisë, De Biazi motivon ekipin para nisjes

By | October 10, 2015

Vajza serbe, e dashura e Berat Gjimishtit tifo për Kombëtaren shqiptare ?! (foto)

By | October 8, 2015

Kombëtarja kërkon një tjetër 3 pikësh ndaj Serbisë – Tifozëve s’ju lejohen simbole të Shqipërisë Etnike

By | October 8, 2015

Kopenhagen: Lojtarët zbresin në fushë, ja formacionet zyrtare

By | September 4, 2015

Kombëtarja shqiptare e femrave në futboll fiton ndeshjen miqësore me Turqinë

By | August 20, 2015

RUSI, SHORTI I BOTËRORIT 2018 – SHQIPËRIA NË GRUPIN G ME SPANJËN DHE ITALINË

By | July 25, 2015