VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ibrahim Rugovës

Kadare: Gabova që e kritikova, Rugova mbetet lideri më i madh shqiptar i shekullit

By | January 23, 2016

Këto ditë kombi ynë humbi tre Akademikë dhe tre luftëtarë të lirisë

By | September 9, 2015