VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: fuqi ekzekutive

Intervista – “Perandoria e Erdoganit” dhe politika e jashtme e presidentit të Turqisë

By | September 17, 2019

Tiranë: Studiuesit propozojnë reformë kushtetuese para se kriza politike të sjellë pasoja afatgjata

By | June 19, 2019

Analistët: Thaçi shkel sisteamtikisht Kushtetutën, rrëmben kompetencat që i takojnë kryeministrit,

By | April 12, 2018