VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: frat françeskan

Më 4 maj 1870 lindi Pashk Bardhi, frat françeskan, mësues, publicist dhe përkthyes shqiptar

By | May 4, 2019

Më 30 dhjetor 1940 u nda nga jeta poeti kombëtar shqiptar Gjergj Fishta

By | December 30, 2018

Më 5 janar 1888 lindi Anton Harapi – frat françeskan, mësues, mendimtar, shkrimtar dhe politikan shqiptar

By | January 5, 2017