VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: jashtemartesore

Eurostat: Një në çdo tetë fëmijë në Maqedoni nga marrëdhënie jashtëmartesore

By | August 13, 2018

43 për qind e foshnjave në BE të lindura nga marrëdhënie jashtëmartesore

By | August 9, 2018

Presidentët amerikanë dhe akuzat për sjellje të papërshtatshme seksuale

By | November 25, 2017

Vrasja e ambasadorit grek në Brazil, kamerat zbuluan dashnorin e gruas

By | January 2, 2017