VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjenetike

Kura më e mirë kundër hollimit të flokëve – Shkaqet dhe trajtimet natyrale

By | July 10, 2019

Përse femrat shtatshkurtra kanë shtatzani më të shkurtër dhe lindin bebe të vogla?

By | August 15, 2018

Shkencëtari japonez që fitoi Nobelin tregon si pastrohet trupi gjatë Ramazanit

By | May 28, 2018

Ja 5 analizat që duhet bërë para shtatzanisë

By | April 5, 2018

Alkooli shkakton dëmtime të përhershme gjenetike në qelizat burimore

By | January 4, 2018

Britani, vendimi i gjykatës për vogëlushin Charlie Gard

By | July 27, 2017