VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dubovik

Më 1 tetor 1945 lindi Jusuf Gërvalla, poet dhe atdhetar i shquar shqiptar

By | October 1, 2016

Donika Gërvalla: Nesër më 17 janar familja jonë do të jetë në Dubovik

By | January 16, 2016