VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nako Spiru

INTERVISTA – Liri Belishova kur fliste pas 70-vjetorit: E vërteta për Enverin dhe lista për të vrarë rivalët

By | April 24, 2018

Eleminimi i Nako Spirut – Nga Roland Qafoku

By | November 9, 2017

Faktet që i sjell Liri Belishova për fundin e Nako Spirut – Nga LEONARD VEIZI

By | October 12, 2016