VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ekspertët

Si ndryshon gjatësia e trupit me kalimin e moshës – Çfarë duhet të bëni për parandalim

By | July 19, 2018

Ushtrimi më i mirë fizik për largimin e stresit dhe ankthit

By | April 17, 2018

“12 milje det më tepër për Greqinë”, reagon Ministria e Jashtme

By | January 30, 2018

BE: Partitë në Kosovë duhet të publikojnë burimet financiare

By | May 31, 2017

Helmimi në mitingun e PD: Prokuroria kërkon ndihmë në Gjermani për analizat, ja pse

By | May 30, 2017

Shpërthim në zyrën e FMN-së në Paris

By | March 16, 2017

Gjermani: Hakerat rrezikojnë zgjedhjet parlamentare

By | January 13, 2017

Shqetësim për përhapjen e lajmeve të rreme në internet

By | December 1, 2016

Përfundon procesi i autopsisë së Astrit Deharit

By | November 7, 2016

Analizat tregojnë: Askush në botë nuk është i sigurt nga terrorizmi

By | April 9, 2016

Zëri i Amerikës – Ekspertët e Komisionit të Venecias mbyllin takimet

By | January 22, 2016