VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edip Tërshana

Liri Tërshana: “Veç burrit që më ka dhënë nana dhe baba, varrin kam”

By | June 12, 2019

Si i dënoi Myftar Grabocka me vdekje Edip Tërshanën, Jani Konomin dhe Hysni Alimerkon

By | November 22, 2017

Duhet ta lexoni! Letra e Edip Tërshanës për Enver Hoxhën: Jam kundra!

By | May 3, 2016

Letra që Edip Tërshana ia dërgoi Enver Hoxhës para pushkatimit (dokument)

By | January 18, 2016

Edip Tërshana – pushkatohet më 16 janar 1948

By | October 9, 2015