VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Liverpool

Stamboll, për finalen e Superkupës janë angazhuar 15 mijë policë

By | August 14, 2019

Futbollistët e ndeshjes së Superkupës UEFA me vlerë rreth 2 miliardë euro

By | August 13, 2019

Për herë të parë në histori, një grua do të drejtojë finalen e meshkujve të UEFA-s

By | August 2, 2019

Klubet angleze të futbollit bëjnë histori

By | May 10, 2019

Jurgen Klopp flet me superlativa për Shaqirin

By | July 14, 2018

Sulmuesi shqiptar Shaqiri nënshkruan marrëveshje afatgjatë me Liverpool

By | July 14, 2018

Liverpool dëshiron Shaqirin

By | July 11, 2018

Salah nënshkruan kontratë të re me Liverpoolin

By | July 2, 2018

Postimi aksidental i UEFA-s, zbulon fituesin e “Champions League” para se të luhet finalja

By | May 4, 2018

Sevilla dhe Liverpool në finalen e Ligës së Evropës

By | May 6, 2016