VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: çështja e Kosovës

Befason aktorja serbe, e thotë publikisht para mediave të saj: Kosova është e pavarur, edhe nëse nuk ka ulëse në OKB!

By | January 31, 2020

Samiti “Brdo – Brijun” trajton integrimin e Ballkanit dhe dialogun Kosovë – Serbi

By | May 9, 2019

Marrëveshja e Mukjes ishte një lojë – Nga Ylli Polovina

By | July 26, 2018

Jovanoviç: Duhet të flasim me shqiptarët, e di që është e vështirë për Serbinë

By | July 1, 2018

Kur Ibrahim Rugova ia ndaloi Fatos Nanos të fliste në emër të Kosovës (video)

By | October 18, 2016

Hahn në Beograd: Më 14 dhjetor hapim kapitullin 35, ku përfshihet edhe çështja e Kosovës

By | December 10, 2015