VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: persekutimi

Shuhet figura e njohur e PD Sherif Kaloshi, Basha: Si u përball me bandat e ’97-ës

By | August 8, 2019

Eqrem bej Vlora, kushëriri i Ismail Qemalit – kalvari shekullor i familjes së tij para, gjatë dhe pas komunizmit

By | April 11, 2018

Leo Keka, si arriti ‘ëndrrën amerikane’ – nga arratisja përmes liqenit tek supa për ish-Presidentin (Foto)

By | November 27, 2017

Basha u kërkon ndjesë të përndjekurve: Do ta pastrojmë PD-në nga njerëzit e komunizmit dhe Sigurimit të Shtetit

By | April 2, 2017