VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Apollo 11

Apollo 11 dhe ndihmesat zvicerane në misionet hapësinore

By | July 21, 2019

Më 21 korrik 1969 njeriu shkeli për herë të parë në Hënë

By | July 21, 2019

50 vjetori i misionit Apollo 11 – Presidenti Trump pret astronautët në Shtëpinë e Bardhë

By | July 20, 2019

50 VJET MË PARË: ZBRITJA E ANIJES SË HAPËSIRËS SË LARTË APOLLO 11 NË HËNË – “NJË HAP I VOGËL PËR NJERIUN, NJË HAP GJIGANT PËR NJERËZIMIN” – Nga Frank Shkreli

By | July 15, 2019

Misioni Apollo 11, përmes filmave

By | July 14, 2019

Gjysmë shekulli nga hapi i parë i njeriut në Hënë

By | July 11, 2019

Më 5 gusht 1930 lindi austronauti Neil Armstrong, njeriu i parë që shkeli në Hënë

By | August 5, 2018

Çanta me pluhur të Hënës shitet për 1.8 milion dollarë

By | July 21, 2017

FOTOGALERI ANTOLOGJI – NEIL ARMSTRONGU U VARROS NË OQEANIN ATLANTIK

By | July 20, 2017

Më 20 korrik 1969 njeriu shkeli për herë të parë në Hënë

By | July 20, 2017

SHBA, ceremoni për të kujtuar udhëtimin e parë në Hënë

By | July 16, 2017

Buzz Aldrinin e njohin të gjithë

By | November 23, 2015