VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Agon Channel

“Do bëheni armik me qeverinë” – Malaj nxjerr sms-të e Veliajt: Na kushtuan 110 milionë euro!

By | January 7, 2020

KJO NUK ËSHTË MË SHQIPËRIA E NËNSHTRIMIT – Nga Roberto Saviano, Espresso

By | September 22, 2019

“Shqipëria duhet të paguajë 140 mln €’, Becchetti për median italiane: Mori fund persekutimi politik

By | July 31, 2019

Arrestohet në Londër pronari i Agon Channel, Francesco Beccheti

By | November 3, 2015

Gazetarja Sonila Meço bëri dokumentar me Vilën luksoze të Ilir Metës me 11 WC dhe 2000 m2 oborr. Palmat u sollën me helikopter (Foto)

By | October 30, 2015

Sonila Meço: Jam tek Agon Channel, heshtja e tij është lojë e politikës (Intervista)

By | October 24, 2015

Ta ketë inatin me Ramën? Sonila Meço përpiqet të sqarojë statusin në facebook

By | October 13, 2015

Për mediat që heshtin, paçi fatin e Agon-Channel

By | October 11, 2015

DOSSIERI I JAVËS: BECCHETTI PRONARI I AGON CHANNEL QË PAGOI ME MILIONA SONILA MEÇEN ME SHOKË NË KËRKIM TË INTERPOLIT

By | June 14, 2015