VOAL

VOAL

Kurti flet nga Dubrovniku për situatën në Veri: Duhet sundim i ligjit dhe datë e zgjedhjeve. Policinë e reduktojmë kur ekstremistët e dhunshëm t’i japin fund trazirave

June 9, 2023
blank
Send this to a friend