VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ylli komunist

Regani dhe Gorbaçovi kanë meritat historike për heqjen e “yllit” , Jo Meksi as Ilijesku – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | June 28, 2019

Sot në Pezë – në ballë portreti i madh i Enver Hoxhës, ylli i kuq dhe Partia Komuniste

By | September 16, 2015