VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mynxyrë ekonomike

Regani dhe Gorbaçovi kanë meritat historike për heqjen e “yllit” , Jo Meksi as Ilijesku – Nga Prof.Dr. Mehdi HYSENI

By | June 28, 2019