VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj flet për babain e vajzave: Burri im më ka tradhtuar gjithmonë (video)

By | May 31, 2018

Albëria dhe Veseli fitojnë çmimin e madh DWM

By | December 22, 2015

Vesel Kurtishaj: Jeta e re në Tiranë, kërcej me Albërien e bashkëjetoj me Tean

By | September 22, 2015