VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: u nda nga jeta

Bajram Nezaj u përcoll sot për në banesën e fundit

By | December 20, 2019

Ndahet nga jeta tenori legjendar dhe Artisti i Popullit, Gaqo Çako

By | August 2, 2018

U nda nga jeta gazetari i njohur Qani Mehmedi

By | July 18, 2017

Zëri i Amerikës – Akademik Mark Krasniqi, një nga emrat më të shquar dijes, kulturës e politikës në Kosovë

By | August 28, 2015