VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: themelues

Më 14 dhjetor 1779 u nda nga jeta George Washington, presidenti i parë i SHBA

By | December 14, 2019

KRISTO FLOQI, I HARRUARI BASHKËTHEMELUES I “VATRËS” DHE EDITOR I “DIELLIT” Nga Dalip Greca

By | August 2, 2017

Në Uashington mblidhen anëtarë të një shoqate motoçiklistash pro-Trumpit

By | January 20, 2017

Willy Kamsi: Luigj Gurakuqi, themelues i shtetit shqiptar

By | March 3, 2016