VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: socialist

7501 është padrejtësi, padrejtësia është informalitet, informaliteti është mafie – Nga SKËNDER BUÇPAPAJ*

By | May 6, 2017

Debati pa mikrofon me Ballën – Blushi: Rama s’ka bythë të mbrohet

By | May 19, 2016

Clinton dhe Sanders – akuza të ashpra reciproke

By | April 15, 2016

POLITIKË – Poezi nga TRILUSSA – Përktheu: FASLLI HALITI

By | April 11, 2016