VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Skënder Zogu

“Mbreti nuk dinte të shkruante në shqip”, Skënder Zogu polemizon me Ilir Demalinë

By | December 24, 2018

Libri i Skënder Zogut: “Ikja e Mbretit në 7 prill dhe e vërteta e thesarit të shtetit”

By | May 5, 2018

SKËNDER ZOGU – HISTORI PA PRANGA! – Nga Guxim ALIMANI

By | December 18, 2017

Nipi i Mbretit Zog – përgjigje Pezës: E vërteta e “flirtit” të Enverit me Geraldinën

By | November 20, 2017

Nipi i Zogut: E vërteta e lidhjeve të familjes mbretërore me Hoxhën

By | October 17, 2017

Intervista – nipi i Ahmet Zogut: Xhevdet Mustafën e solli Enveri për të eliminuar Kadri Hazbiun. Berisha e futi në kurth Leka Zogun më ’97, i tha dil protesto se do të mbështesim

By | October 7, 2016

Në prag të Dasmës Mbretërore Darkë me pinjollët e Familjeve të Mëdha

By | October 5, 2016