VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SKËNDER JASHARI

Ringjallja ( Pashkët) për Shqipëtarët katolik të Luginës së Preshevës – Nga SKËNDER JASHARI*

By | April 13, 2020

Përpjekjet dhe planet dashakeqe kundër tragjedisë Shqiptare! – Nga Skënder Jashari*

By | December 5, 2019

Veteranët e rrejshëm dhe të instrumentalizuar – Nga SKËNDER JASHARI*

By | November 24, 2019

Gjergj Kastrioti në nëntor 1443, përmes Luginës së Preshevës, filloi Veprën e Tij! – Nga SKËNDER JASHARI*

By | April 30, 2019