VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shoqëri totalitare

Paralele analogjike: Vuçiçi, Daçiqi, Putini, Lavrovi dhe Pacolli- janë brumë i njejtë! – Nga AGRON SHABANI

By | July 9, 2019

Paralele analogjike: Millosheviçi, Nikoliqi, Jelcini dhe Putini janë brumë i njejtë! – Nga Agron Shabani

By | November 29, 2016